Aplikacje

Kontrola jakości opakowań żywności ze zmodyfikowaną atmosferą za pomocą analizatora gazów O2/CO2 OXYBABY®

Aktualnie wyświetlana jest treść zastępcza z Domyślne. Aby uzyskać dostęp do rzeczywistej treści, kliknij poniższy przycisk. Pamiętaj, że spowoduje to udostępnienie danych zewnętrznym operatorom.

Więcej informacji

Analizator gazów O2/CO2 OXYBABY® to praktyczny, zasilany bateryjnie (baterie wielokrotnego ładowania), ręczny analizator gazów do pomiarów zmodyfikowanych atmosfer w opakowaniach z żywności.

Analizator gazów OXYBABY® 6.0 to ekonomiczna alternatywa dla analizatorów stacjonarnych, umożliwiająca badanie zmodyfikowanych atmosfer w opakowaniach z żywności – np. w połączeniu z układem HACCP. Ponieważ OXYBABY® wystarczają bardzo małe próbki gazu, umożliwia on badanie nawet najmniejszych opakowań ze zmodyfikowaną atmosferą.

Bezprzewodowy, łatwy w obsłudze analizator gwarantuje pomiary szybkie i dokładne. Funkcja specjalna, zabezpieczająca przed błędami pomiarów: stała kontrola przepływu z automatycznym alarmem w razie zablokowania igły lub filtra. Wysoka wydajność urządzenia umożliwia administrowanie 25 użytkownikami i klasyfikację wyników dla maks. 100 nazw produktów i 50 linii pakowania. Dane użytkownika i produktu można łatwo odczytywać dzięki wbudowanemu czytnikowi kodów kreskowych.

Analizator gazów OXYBABY® 6.0 to idealne narzędzie do szybkiego i dokładnego mierzenia zawartości O2/CO2 bezpośrednio w maszynach pakujących, sklepach i laboratorium. Analizatora można używać wszędzietam, gdzie zachodzi potrzeba zapisywania wyników. Opcjonalny interfejs Bluetooth udostępnia wszystkie zalety współczesnej technologii – szybką i prostą komunikację bezprzewodową, np. przy połączeniu z drukarką.

Duża pamięć danych przechowuje 500 ostatnich wyników i umożliwia eksport w dużych odstępach czasu. W połączeniu z oprogramowaniem CONTROL CENTER firmy WITT, wszystkie wyniki można analizować i dokumentować na komputerze. Dane przesyłane są przez port USB. Dzięki tej pełnej dokumentacji, Twoi klienci mają gwarancję najwyższej jakości opakowań i świeżości produktów.

Analizator gazowy OXYBABY® dostępny jest w 2/CO2 do opakowań ze zmodyfikowaną atmosferą” href=”https://www.oxybaby.pl/modele/oxybaby-6-0-o2co2-mobilny-analizator-gazowy-do-badania-opakowan-ze-zmodyfikowana-atmosfera-map/”>wersji premium 6.0.

OXYBABY® P do badania rurociągów

OXYBABY® firmy WITT, oparty do wyboru na wersji M+ lub 6.0, jest idealnym przyrządem do mobilnego, szybkiego i dokładnego badania gazów w ciśnieniowych liniach przesyłowych.

Skład mieszanki gazowej można za pomocą analizatora OXYBABY® P sprawdzić w każdym miejscu gazociągu, bezpośrednio w punktach poboru. Rozpoczyna się pomiar, a wynik pokazany jest na podświetlanym ekranie. Sprawdzić można nie tylko rodzaj, ale i stężenie gazu.

OXYBABY® Med do badania gazów medycznych

OXYBABY® Med firmy WITT jest idealnym przyrządem do mobilnego, szybkiego i dokładnego badania gazów przed podaniem ich pacjentom – dla maksymalnej ochrony. Po podłączeniu OXYBABY® Med do punktu ujścia gazu rozpoczyna się pomiar, a wynik pokazany jest na podświetlanym ekranie. Sprawdzić można nie tylko rodzaj, ale też ciśnienie i stężenie gazu.

Do pobrania

Broszura PDF analizatory gazowe MAP

White Paper „pakowanie-w-atmosferze-modifikowanej”